vipzivot.cz » Celebrity » Už jsem tam měl dávno sedět, řekl Xaver o čele ČT. Okamura mu pak připomněl 93 hlasů a šest let v radě » Diskuze

Diskuze a zkušenosti: Už jsem tam měl dávno sedět, řekl Xaver o čele ČT. Okamura mu pak připomněl 93 hlasů a šest let v radě

Zpět do článku