vipzivot.cz » Celebrity » „Škoda, že není gay.“ Gregorová promluvila o manželstvích svého syna Ondřeje, ženění má prý jako koníček » Diskuze

Diskuze a zkušenosti: „Škoda, že není gay.“ Gregorová promluvila o manželstvích svého syna Ondřeje, ženění má prý jako koníček

Zpět do článku