vipzivot.cz » Video » Magda odešla ze školy a nastoupila do firmy plné podvodů. Ve 22. sezoně Ulice ji čeká nejhorší rok » Diskuze

Diskuze a zkušenosti: Magda odešla ze školy a nastoupila do firmy plné podvodů. Ve 22. sezoně Ulice ji čeká nejhorší rok

Zpět do článku