vipzivot.cz » Video » Magda odešla ze školy a nastoupila do firmy plné podvodů. Ve 22. sezoně Ulice ji čeká nejhorší rok » Diskuze Diskuze a zkušenosti: Magda odešla ze školy a nastoupila do firmy plné podvodů. Ve 22. sezoně Ulice ji čeká nejhorší rok Zpět do článku Ema Richterová před 2 hodinami Dojatý Petr Fiala: Jeho manželka poprvé vystoupila a promluvila k lidem. Především chtěla poděkovat Jan Kraus ochutnal vlastní medicínu. Po ledově klidných odpovědích Ondřeje Novotného mu došla slova Po očkování ji zradilo tělo. Decastelo žije s nevyléčitelnou nemocí, záněty jí kolují orgán po orgánu
Po očkování ji zradilo tělo. Decastelo žije s nevyléčitelnou nemocí, záněty jí kolují orgán po orgánu