vipzivot.cz » Video » Voda měla deset stupňů a herci do ní lezli znovu a znovu. Natáčení Rafťáků nebyla letní pohoda, ale utrpení » Diskuze

Diskuze a zkušenosti: Voda měla deset stupňů a herci do ní lezli znovu a znovu. Natáčení Rafťáků nebyla letní pohoda, ale utrpení

Zpět do článku