vipzivot.cz » Celebrity » „Kdybych měl pořád strach, byl by to konec.“ Dalibor Gondík překonal nemoc, s manželkou je už 30 let » Diskuze Diskuze a zkušenosti: „Kdybych měl pořád strach, byl by to konec.“ Dalibor Gondík překonal nemoc, s manželkou je už 30 let Zpět do článku Ema Richterová 22. března 2026 Godla žil v paneláku, dnes chová prasata a kozy. V domě u Jičína bydlí pohromadě jedenáct lidí Syn zůstal po porodu těžce postižený, partner odešel. Táňa Fischerová pak žila roky na hraně sil Trnitý život Stanislava Hložka: Přišel o syna, rodina se rozpadla. Zažil i zradu kamaráda