vipzivot.cz » Celebrity » „Kdybych měl pořád strach, byl by to konec.“ Dalibor Gondík překonal nemoc, s manželkou je už 30 let » Diskuze

Diskuze a zkušenosti: „Kdybych měl pořád strach, byl by to konec.“ Dalibor Gondík překonal nemoc, s manželkou je už 30 let

Zpět do článku