vipzivot.cz » Celebrity » Když nemáš školu, jsi hloupá. Když ji uděláš, titul sis koupila. Bobina z Bachelora reagovala na nařčení z koupeného titulu » Diskuze

Diskuze a zkušenosti: Když nemáš školu, jsi hloupá. Když ji uděláš, titul sis koupila. Bobina z Bachelora reagovala na nařčení z koupeného titulu

Zpět do článku